Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11863
Stary 28.12.2011, 14:00
Drozd jedno dobre zagranie Boguskiego w duecie z Garguła nie czyni z niego bohatera narodowego pod Wawelem. Awans jest zasługą całego zespołu.Mogę sie mylić ale Kirm ma chyba lepszy bilans asyst i bramek niż Boguski po kontuzji.Co do formy Boguskiego to trochu minie czasu zanim powróci do dawnej formy.Aczkolwiek podejrzewam że jeśli V i Moskal zdecydują się wzmocnić w najbliższym okienku ofensywę nie tylko Bitonem to Boguskiemu może być ciężko.Ale biorąc pod uwagę że Wisła gra na 2 frontach to może sie przebije do meczowej 11stki .Co do meczu z Twente to w miejsce Holendrów wstawić Serba i Bunoze który pokazał że z defensywą nie jest tak źle i będzie większy pożytek z tej dwójki niż z J&L.Holendrów można byłoby się pozbyć puki jeszcze można na nich zarobić.Najbliższy czas pokaże co zdecyduje Moskal i jak poukłada zespół według własnego uznania komu da szanse i kogo sie pozbędzie.Szkoda tylko że Cleber zakończył kariere
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 28.12.2011 o godz. 14:03.
Odpowiedz cytując