jova napisał(a):

|
Fajnie, że przestałeś bredzić o niewystarczającym poziomie sportowym Brożka. Szkoda, że nie masz odwagi tego przyznać.
|
Jeśli ty uważasz że jest w życiowej formie to gratuluję poczucia humoru.
Zresztą Fulham się połapal, Trabzon też chyba zadowolony z naszego króla nie jest. Pewnie oglądali kompilacje bramek na YT . Tą wersję okrojona .
Ile zmarnował sytuacji żeby je zdobyć? Król kiks.