Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53011
Stary 28.12.2011, 13:32
jova napisał(a):Wyświetl post
Fajnie, że przestałeś bredzić o niewystarczającym poziomie sportowym Brożka. Szkoda, że nie masz odwagi tego przyznać.
Jeśli ty uważasz że jest w życiowej formie to gratuluję poczucia humoru.
Zresztą Fulham się połapal, Trabzon też chyba zadowolony z naszego króla nie jest. Pewnie oglądali kompilacje bramek na YT . Tą wersję okrojona .
Ile zmarnował sytuacji żeby je zdobyć? Król kiks.
Odpowiedz cytując