Tym menagerem to chyba ty jesteś

A pomyślałeś że zrobił na nas wrażenie grając przeciwko Wiśle

PS:Wytłumacz mi jak wygląda przypadkowa bramka,bo do dziś myślałem że ta zdobyta przez Falla do takich nie należała
http://www.youtube.com/watch?v=Po3VxY2M1Os