Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53008
Stary 28.12.2011, 13:08
baton napisał(a):Wyświetl post
O ja je....ie Strzelil przypadkowa bramke i juz jest wielka gwiazda, super talent strzelecki i pol managerow rodem z FM chce go sciagac )))) a gdyby nie ta bramka nawet niewiedzieliby ze istnieje....

))


Tym menagerem to chyba ty jesteś A pomyślałeś że zrobił na nas wrażenie grając przeciwko Wiśle




PS:Wytłumacz mi jak wygląda przypadkowa bramka,bo do dziś myślałem że ta zdobyta przez Falla do takich nie należała

http://www.youtube.com/watch?v=Po3VxY2M1Os
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 28.12.2011 o godz. 13:15.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując