|
Niektóre osoby to sobie założą jakąś tezę (NIE DLA POWROTU BYŁYCH WIŚLAKÓW - zamiast analizować każdy przypadek indywidualnie) i brną w nią jak krowa...co najwyżej jak argumentów nie mają to zmienią powód swojej niechęci. W głowie warto mieć mózg - i czasem z niego korzystać.
Przykład z ironią o Pawełku dokładnie pokazuje, jakimi kategoriami myśli pewien osobnik (teza - koniec i kropka, bo sobie tak ubzdurałem).
A pamiętajcie, że Brożek to tak naprawdę II-gi napastnik Reprezentacji, będzie się spinał w nowym klubie aby być w kadrze na EURO. Więc tak naprawdę, Brożek albo będzie strzelał bramy dla nas albo dla kogoś innego.
Ale po kolejnym zdaniu Bogdana "nie znam tematu" Basałaja to chyba wszystko jasne. Na Brożku świat się nie kończy, a w Wiśle będzie pewnie grał "Ugibo Murabe", oczywiście z całym szacunkiem dla Ugibo Murabe jeśli taki istnieje. I to On będzie magnesem dla kibiców sukcesu do przyjścia na mecz ;-).
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 28.12.2011 o godz. 12:52.
|