Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53004
Stary 28.12.2011, 12:36
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze niech bracia po drodze zachacza o Pawelka i będziemy w komplecie. Pareiko już stary, nie ten sam refleks , a Pawelek napewno myśli o kadrze i zapewne zebrał należyte doświadczeńie

.
Zanim zdecydujesz się na kolejne "mądre" przemyślenia, proponuję popracować nad ortografią.
Odpowiedz cytując