Dariook napisał(a):

Jeszcze niech bracia po drodze zachacza o Pawelka i będziemy w komplecie. Pareiko już stary, nie ten sam refleks , a Pawelek napewno myśli o kadrze i zapewne zebrał należyte doświadczeńie 
.
|
Zanim zdecydujesz się na kolejne "mądre" przemyślenia, proponuję popracować nad ortografią.