Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53003
Stary 28.12.2011, 12:26
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Jednak to bardziej ty przekłamujesz fakty. Dla SV , Brożek może być i nawet klonem Messiego a i tak go nie weźmie. Przeczytał dokładnie wypowiedź Brozia a nie filozuj o wizji SV.

Brożek nie jest duszą towarzystwa, a urodziny spędza tylko z bratem... Prościej się już chyba wytłumaczyć nie da.
Fajnie, że przestałeś bredzić o niewystarczającym poziomie sportowym Brożka. Szkoda, że nie masz odwagi tego przyznać.
Odpowiedz cytując