Dariook napisał(a):

Jednak to bardziej ty przekłamujesz fakty. Dla SV , Brożek może być i nawet klonem Messiego a i tak go nie weźmie. Przeczytał dokładnie wypowiedź Brozia a nie filozuj o wizji SV.
Brożek nie jest duszą towarzystwa, a urodziny spędza tylko z bratem... Prościej się już chyba wytłumaczyć nie da.
|
Fajnie, że przestałeś bredzić o niewystarczającym poziomie sportowym Brożka. Szkoda, że nie masz odwagi tego przyznać.