|
Ja nie użyłem sformułowania "boski stadion Legii". Natomiast faktem jest, że stadion Legii jest taki, jaki Legia chciała. Zaś stadion Wisły nie jest takim, jaki chciałaby Wisła.
Twoje wyjaśnienie zaistniałej sytuacji: "bo Majchrowski woli Cracovię a Waltz lubi Waltera/ITI/Legię" to gruuuuube uproszczenie, z czego doskonale zdajesz sobie sprawę. Jak i z tego, że na publicznym forum nie będę o tym pisał.
|