Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6780
Stary 28.12.2011, 12:23
Czyli taki niewinny jak sporej liczbie osób się wydawało na tym forum, Wojtuś Ł. nie był. Skoro wolał dla bezpieczeństwa dobrowolnie poddać się karze, bo bał się procesu. Jeszcze na początku grudnia w wywiadzie twierdził, że jest bez winy.
Odpowiedz cytując