lucas8 napisał(a):

Jest szansa, że sezon zamkniecie na plusie?
- Cały czas jesteśmy w okolicach zera. Nie jest źle, ale mogłoby być lepiej.
Ciekawa sprawa bo wydawało mi się, że klub w rundzie jesiennej zarobił naprawdę konkretne pieniądze, a pomimo tego dalej jesteśmy koło zera.
|
Pieniadze za gre w Europejskich rozgrywkach wpadna dopiero chyba po sezonie? Innego wyjasnienia nie widze, bo przeciez Basalaj twierdzil, ze budzet jest robiony w scenariuszu negatywnym(odpadamy ze skonto). Zakladalby prawie 20 mln PLN(owe ponad 4 mln EUR ktore jednak wpadlo) straty w takim wypadku?
A moze splacamy Cupiala, tak czy inaczej kwota na transfery bedzie podobna do wyniku - bliska zeru.