lucas8 napisał(a):

Jest szansa, że sezon zamkniecie na plusie?
- Cały czas jesteśmy w okolicach zera. Nie jest źle, ale mogłoby być lepiej.
Ciekawa sprawa bo wydawało mi się, że klub w rundzie jesiennej zarobił naprawdę konkretne pieniądze, a pomimo tego dalej jesteśmy koło zera.
|
To co Prezes opowiada to wiesz ..