Wyświetl pojedynczy post
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53000
Stary 28.12.2011, 12:15
lucas8 napisał(a):Wyświetl post
Jest szansa, że sezon zamkniecie na plusie?

- Cały czas jesteśmy w okolicach zera. Nie jest źle, ale mogłoby być lepiej.


Ciekawa sprawa bo wydawało mi się, że klub w rundzie jesiennej zarobił naprawdę konkretne pieniądze, a pomimo tego dalej jesteśmy koło zera.
To co Prezes opowiada to wiesz ..
Odpowiedz cytując