Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52996
Stary 28.12.2011, 12:05
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Jesli myślimy o LM to co to za wzmocnienie? Tam polewa szampana a u nas ma być zbawieniem?
Jeszcze ten żal, no ale sorki. W turcji go niechcą w Krakowie też nie wiec zostaje kadra Smudy.

Albo kontynuujemy to co zaczeli SV i Basalaj albo wracamy do Sosnowca. Zastanowcie się wszyscy co lepsze dla klubu...
Ależ pierdoły opowiadasz. Nie wiem czy zauważyłeś, ale polityka transferowa ery Valckxa w dużej mierze opiera się na wyłapywaniu niechcianych zawodników, z których próbujemy jeszcze coś wycisnąć. Jaliens, Lamey, Sivakov, Nunez, Iliev, Jovanović, Genkov i Diaz trafili do nas z dwóch powodów: albo ich poprzednie kluby nie wiązały z tymi piłkarzami swojej przyszłości, albo ci zawodnicy zostali odstrzeleni przez zbyt niski poziom sportowy.
Odpowiedz cytując