Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52982
Stary 28.12.2011, 10:29
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Mamy 2 napastników... reszta to zawodnicy mogący ewentualnie zagrać jako cofnięty napastnik - all rounder attacker.
Takiego zawodnika jak Paweł to my nie mamy, Biton z Genkovem są bardziej statyczni nie potrafią schodzić tak dobrze jak Pawel na prostopadle zagrania, nie potrafią cofnąć się po piłkę i jej rozegrać.

Powroty się nie udawały ? To sprawa indywidualna. Przykład Kosowskiego pokazał co innego, a co do Żurawia to trudno było oczekiwać, że sprawdzi się piłkarz którego nie chciano kolejno w 3 klubach Celticu, Larisie i Omoni.

Paweł jest zawodnikiem, który ma przed sobą jeszcze lata gry do tego wciąż jest drugim napastnikiem naszej kadry w której strzela gole. Dodajmy do tego że w Turcji przegrał rywalizacje z bardzo poważnym grajkiem.
Dokładnie, Żuraw wracając do nas był już emerytem, A Brozinho nie ma nawet 30!!!
Cytat:
Paweł bardzo chciałby znów pojawić się na Reymonta, zagrać dla trójkolorowych fanów w szczególnym dla siebie miejscu, lecz jego powrót do Krakowa jest na tą chwilę blokowany. "Podobno istnieje obawa, że miałbym zły wpływ na atmosferę w szatni, co ... pozostawię bez komentarza".
Ja Piecha u nas nie widzę, facet jedynie szybko biega. już Nakoulma lepszy od niego, Szybki, ale zarazem silny.
Ostatnio edytowane przez kubawislak : 28.12.2011 o godz. 10:32.
Cytat:
Wolę być traktowany, jako zacofaniec z ciemnogrodu, niż, jako europejczyk i patrzyć, jak na legalu dwóch pedałów się liże na rynku.
Zakaz pedałowania!
by M-M


WISŁA!
Odpowiedz cytując