westersyl napisał(a):

Mamy 2 napastników... reszta to zawodnicy mogący ewentualnie zagrać jako cofnięty napastnik - all rounder attacker.
Takiego zawodnika jak Paweł to my nie mamy, Biton z Genkovem są bardziej statyczni nie potrafią schodzić tak dobrze jak Pawel na prostopadle zagrania, nie potrafią cofnąć się po piłkę i jej rozegrać.
Powroty się nie udawały ? To sprawa indywidualna. Przykład Kosowskiego pokazał co innego, a co do Żurawia to trudno było oczekiwać, że sprawdzi się piłkarz którego nie chciano kolejno w 3 klubach Celticu, Larisie i Omoni.
Paweł jest zawodnikiem, który ma przed sobą jeszcze lata gry do tego wciąż jest drugim napastnikiem naszej kadry w której strzela gole. Dodajmy do tego że w Turcji przegrał rywalizacje z bardzo poważnym grajkiem.
|
Dokładnie, Żuraw wracając do nas był już emerytem, A Brozinho nie ma nawet 30!!!
Cytat:
|
Paweł bardzo chciałby znów pojawić się na Reymonta, zagrać dla trójkolorowych fanów w szczególnym dla siebie miejscu, lecz jego powrót do Krakowa jest na tą chwilę blokowany. "Podobno istnieje obawa, że miałbym zły wpływ na atmosferę w szatni, co ... pozostawię bez komentarza".
|
Ja Piecha u nas nie widzę, facet jedynie szybko biega. już Nakoulma lepszy od niego, Szybki, ale zarazem silny.