Wyświetl pojedynczy post
Boruc
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52979
Stary 28.12.2011, 09:52. Nakoulma
Dla mnie ciekawszą od Pawła opcją byłby Nakoulma. Obcokrajowiec, ale dobrze mówi po polsku, moim zdaniem prezentował się jesienią lepiej niż Piech. Nie wiem tylko jak wyglądałaby sprawa z jego ceną itp..
Co o tym myślicie?

syryls napisał(a):Wyświetl post
Genkov to odgrywający, Biton to taki środkowy napastnik, A Brożek to typowy lis pola karnego
Za dużo FM`a
Odpowiedz cytując