Dla mnie ciekawszą od Pawła opcją byłby Nakoulma. Obcokrajowiec, ale dobrze mówi po polsku, moim zdaniem prezentował się jesienią lepiej niż Piech. Nie wiem tylko jak wyglądałaby sprawa z jego ceną itp..
Co o tym myślicie?
syryls napisał(a):

|
Genkov to odgrywający, Biton to taki środkowy napastnik, A Brożek to typowy lis pola karnego
|
Za dużo FM`a
