Mamy 2 napastników... reszta to zawodnicy mogący ewentualnie zagrać jako cofnięty napastnik - all rounder attacker.
Takiego zawodnika jak Paweł to my nie mamy, Biton z Genkovem są bardziej statyczni nie potrafią schodzić tak dobrze jak Pawel na prostopadle zagrania, nie potrafią cofnąć się po piłkę i jej rozegrać.
Powroty się nie udawały ? To sprawa indywidualna. Przykład Kosowskiego pokazał co innego, a co do Żurawia to trudno było oczekiwać, że sprawdzi się piłkarz którego nie chciano kolejno w 3 klubach Celticu, Larisie i Omoni.
Paweł jest zawodnikiem, który ma przed sobą jeszcze lata gry do tego wciąż jest drugim napastnikiem naszej kadry w której strzela gole. Dodajmy do tego że w Turcji przegrał rywalizacje z bardzo poważnym grajkiem.