Wyświetl pojedynczy post
bondTSW
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: GN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24663
Stary 28.12.2011, 09:01
Aniołek_Wisła napisał(a):Wyświetl post
czy jeżeli mam karte kibica Wisły , mogę zrobić kartę kibica Lechii i wejsc na mezc w Gdańsku
]
Ja wszedłem bez konieczności wyrabiania KKLG, pokazałem naszą KK, kobieta poprosiła o D.O. i mi sprzedała bilet normalnie.


Mam 2 pytania.

1. Czy poratuje ktoś linkiem do zdjęć ze 100-lecia Hajduka w wysokiej rozdzielczości?

2. Do osób z łysą pałą
jakich maszynek do strzyżenia używacie i które polecacie. Kiedyś miałem jakiegoś Philipsa i był bardzo ok.
Nie wiem co mnie podkusiło i wywaliłem sporo kasy na maszynkę Babyliss - która miała być najwyższą półką - SHIT roku!!
Powód: pyt.
Ostatnio edytowane przez bondTSW : 28.12.2011 o godz. 10:22.
...CIERPIENIE KSZTAŁTUJE CHARAKTER!
Odpowiedz cytując