Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52975
Stary 28.12.2011, 09:01
Pozwolę sobie zmienić delikatnie temat bo tylko Brożkowie,Głowa i Kosa



Sergei Pareiko z opcją pozostania w Wiśle Kraków


Cytat:
Okazuje się, że umowa bramkarza Wisły Kraków, Sergeia Pareiki może zostać wkrótce przedłużona - informuje "Przegląd Sportowy". Wcześniej sądzono, że kontrakt Estończyka wygasa wraz z zakończeniem sezonu.

– Mam punkt w kontrakcie, że na dwa miesiące przed końcem umowy i klub, i ja decydujemy, czy zostaję jeszcze na rok – powiedział golkiper Białej Gwiazdy. – Od początku tak było: półtora roku plus rok. Decyzja ma zapaść do 30 kwietnia – potwierdził Pareiko.

Możliwości pozostania bramkarza w ekipie Kazimierza Moskala nie wyklucza dyrektor sportowy, Stan Valckx. – Jesteśmy z niego zadowoleni. Wiosną bronił bardzo dobrze i przyczynił się do odzyskania mistrzostwa. Jesienią miał kilka słabszych chwil, ale w listopadzie i grudniu znów stanowił silny punkt zespołu - stwierdził.


Piłkarz przyszedł do Krakowa w styczniu, by zastąpić Mariusza Pawełka, który odszedł do tureckiego Konyasporu.
onet.pl/Przegląd Sportowy
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując