Pozwolę sobie zmienić delikatnie temat bo tylko Brożkowie,Głowa i Kosa
Sergei Pareiko z opcją pozostania w Wiśle Kraków
Cytat:
Okazuje się, że umowa bramkarza Wisły Kraków, Sergeia Pareiki może zostać wkrótce przedłużona - informuje "Przegląd Sportowy". Wcześniej sądzono, że kontrakt Estończyka wygasa wraz z zakończeniem sezonu.
– Mam punkt w kontrakcie, że na dwa miesiące przed końcem umowy i klub, i ja decydujemy, czy zostaję jeszcze na rok – powiedział golkiper Białej Gwiazdy. – Od początku tak było: półtora roku plus rok. Decyzja ma zapaść do 30 kwietnia – potwierdził Pareiko.
Możliwości pozostania bramkarza w ekipie Kazimierza Moskala nie wyklucza dyrektor sportowy, Stan Valckx. – Jesteśmy z niego zadowoleni. Wiosną bronił bardzo dobrze i przyczynił się do odzyskania mistrzostwa. Jesienią miał kilka słabszych chwil, ale w listopadzie i grudniu znów stanowił silny punkt zespołu - stwierdził.
Piłkarz przyszedł do Krakowa w styczniu, by zastąpić Mariusza Pawełka, który odszedł do tureckiego Konyasporu.
|
onet.pl/Przegląd Sportowy