Marszałek napisał(a):

No to niech sprzedają na te, które na 100 % będą oddane. Co w tym skomplikowanego. Tak samo należałoby postąpić przy sprzedaży internetowej.
Aby iść na Standard to trzeba spełnić kilka warunków. Najpierw wygospodarować czas i stać w kolejce, nie wiadomo jak długiej, a co za tym idzie nie wiadomo ile czasu na to trzeba poświęcić. Rzecz jasna nikt nikomu nie gwarantuje, że stojąc w ciepłe lutowe popołudnie dostanie się upragniony bilet,za gotówkę oczywiście. Jak nic dzialanie mające na celu przyciągnięcie nowych kibiców.
Z chęcią przeczytam swój post za kilka miesięcy i zobaczę o ile się pomylę, ale obstawiam, że z Belgami na meczu będzie 19-20 tysięcy. Co będę uważał za wynik rewelacyjny.
|
Kazda ze stron musi dać coś od siebie, aby zapanowała symbioza.
Oni niech w Miarę szybko wprowadzą sprzedaż biletów, my w Miarę szybko skomplementujmy gotówkę.
Wilk będzie syty a owca cała
