Marszałek napisał(a):

No to niech sprzedają na te, które na 100 % będą oddane. Co w tym skomplikowanego. Tak samo należałoby postąpić przy sprzedaży internetowej.
Aby iść na Standard to trzeba spełnić kilka warunków. Najpierw wygospodarować czas i stać w kolejce, nie wiadomo jak długiej, a co za tym idzie nie wiadomo ile czasu na to trzeba poświęcić. Rzecz jasna nikt nikomu nie gwarantuje, że stojąc w ciepłe lutowe popołudnie dostanie się upragnony bilet,za gotówkę oczywiście. Jak nic dzialanie mające na celu przyciągnięcie nowych kibiców.
Z chęcią przeczytam swój post za kilka miesięcy i zobczę o ile się pomylę, ale obstawiam, że z Belgami na meczu będzie 19-20 tysięcy. Co będę uważał za wynik rewelacyjny.
|
Niestety, ja uważam inaczej. Stadion będzie pełny, bo wytrwali kibice oleją okoliczności i staną w kolecje, a reszta to tacy i tu idealne okreslenie:
sukcesowcy. Staną sobie, odstoją swoje (w kolejce z szalikiem w ręcę będą pstykać sobie foteczki na facebooka...) i będą na tak ważnym meczu, jako wielcy fani. I w polityce nic się nie zmieni. A potem wielkie zdziwienie, że na słabych meczach ligowych frekwencja spada. Jeśli nic się nie zmieni to na takim ŁKSie będzie 5tysięcy.