Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1035
Stary 28.12.2011, 01:58
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Pewnie sami nie wiedzą na jakie sektory będą mogli bilety sprzedawać.
No to niech sprzedają na te, które na 100 % będą oddane. Co w tym skomplikowanego. Tak samo należałoby postąpić przy sprzedaży internetowej.

Aby iść na Standard to trzeba spełnić kilka warunków. Najpierw wygospodarować czas i stać w kolejce, nie wiadomo jak długiej, a co za tym idzie nie wiadomo ile czasu na to trzeba poświęcić. Rzecz jasna nikt nikomu nie gwarantuje, że stojąc w ciepłe lutowe popołudnie dostanie się upragnony bilet,za gotówkę oczywiście. Jak nic dzialanie mające na celu przyciągnięcie nowych kibiców.

Z chęcią przeczytam swój post za kilka miesięcy i zobczę o ile się pomylę, ale obstawiam, że z Belgami na meczu będzie 19-20 tysięcy. Co będę uważał za wynik rewelacyjny.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 28.12.2011 o godz. 02:01.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując