Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1034
Stary 28.12.2011, 01:46
Przysięgam sobie, że jeśli sprzedaż biletów na standard zostanie uruchomiona na tyle późno że trzeba będzie stać w długiej kolejce (nawiasem mówiąc liczba miejsc na stadionie porównana do liczby stanowisk sprzedaży to śmiech na sali) to biletu nie kupię, stanę pod stadionem. Wiem, że to tylko ja jeden, i to nic nie da, ale nie dam kasy komuś, kto ma mnie w dupie.

EDIT: Jeszcze tak dorzucę, co już ktoś kiedys pisał, że ja kupując bilet czuję się jak jakiś złodziej, lub żebrak. Wszyscy mi robią łaskę. Ochroniarz mi robi łaskę że zaprosi mnie do okienka, sprzedawca mi robi łaskę że przyjmie zamówienie, że weźmie pieniądze, a przy wydawaniu reszty to w ogóle powinienem czuć się zaszczycony że raczył wyciągnąc rękę po monety i mi je dać. Szkoda że na koniec nie wystawia dłoni z sygnetem, żebym go w niego pocałował, za to że okazał litość, jakiemuś tam gówno wartemu kibicowi.
Ostatnio edytowane przez Fiti : 28.12.2011 o godz. 01:56.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując