Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52965
Stary 28.12.2011, 01:38
Suarey napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze żaden powrót do Wisełki się nie udał, więc nie widzę tematu Brożków i Głowy o powrocie. A wy nie demonizujcie klubu.
A Kosowski? To, że się go wtedy tak łatwo pozbyto po świetnej rundzie jesiennej to jeden z największych blędów kluu w ostatniej dekadzie, no ale już trudno.

Na jednym z innych for Wisły pojawiła się informacja o rzekomym zainteresowaniu Piechem. Moim zdaniem bez sensu wydawać pieniądze na kolejnego napastnika. Są pozycje, które o wiele pilniej wymagają wzmocnień. Przede wszystkim lewa i prawa obrona. Liczę na jakiś konkretny transfer, bo Paljićem i Lameyem to my LE nie zawojujemy.
Odpowiedz cytując