Fiti napisał(a):

Też nie rozumiem, co stoi na przeszkodzie, żebym bilet na Standard mógł kupić dziś.
A za niecałe 2 miesiące, będziemy z żalem stać w 100metrowej kolejce, jak przed Apoelem...
|
Tak a później się dziwią, że frekwencja spada. Ludzie mają już dosyć takiego traktowania. Frekwencja musi spadać, to już nie te czasy, że stadion był mały i zaniedbany to i kibiców można było zaniedbywać. Klub musi dbać o swoich sympatyków a nie rzucać im kłody pod nogi i jeszcze się wielce dziwić, że frekwencja nie rośnie. Ostatni komentarz na facebooku oddaje w pełni stosunek władz do nas. Prawie jak za komuny. Nie wiem kiedy się to zmieni, jak przyjdzie 5k na mecz ktoś przejrzy na oczy?