Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1032
Stary 28.12.2011, 01:35
Fiti napisał(a):Wyświetl post
Też nie rozumiem, co stoi na przeszkodzie, żebym bilet na Standard mógł kupić dziś.
A za niecałe 2 miesiące, będziemy z żalem stać w 100metrowej kolejce, jak przed Apoelem...
Pewnie sami nie wiedzą na jakie sektory będą mogli bilety sprzedawać.
Odpowiedz cytując