Fiti napisał(a):

Też nie rozumiem, co stoi na przeszkodzie, żebym bilet na Standard mógł kupić dziś.
A za niecałe 2 miesiące, będziemy z żalem stać w 100metrowej kolejce, jak przed Apoelem...
|
Pewnie sami nie wiedzą na jakie sektory będą mogli bilety sprzedawać.