Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1029
Stary 28.12.2011, 01:17
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
rav - trafiłeś w sedno
też znam dużo takich osób, co po prostu nie dadzą się traktować w sposób byle jaki, a u nas do wszystkiego podchodzi się z łaską, na zasadzie, kto ma przyjść to przyjdzie, choćby było dwa razy drożej, otóż nie - klient Waszym Panem, jak w zwykłym sklepie

(mam nadzieję, że to czytacie, bo wiem, że ostro przeglądacie forum^^)

zresztą, ciężko niektóre rzeczy respektować, gdy polityka sportowo - finansowa wygląda równie byle jak
Bo się niektórym w dupach po przewracało!

Jakim znowu klientem? Ja jestem kibicem Wisły i chcę być traktowany jak kibic!
Wiesz jaka jest różnica między klientem a kibicem? Taka że klient idzie tam gdzie ma lepiej, często do konkurencji a kibic? Tam gdzie podpowiada serce..

Post KOT-a ma wiele racj.i
Odpowiedz cytując