Wyświetl pojedynczy post
Suarey
Junior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1028
Stary 28.12.2011, 00:40
Problem się bierze z stąd ze kibice dążą do władzy niestety i chcą mieć coraz większe przywileje( a że elita zawsze jest nieliczna to cierpią pozostali). Patrząc na frekwencję to aż krew zalewa, to nie wina Basałaj,a że dla kibiców Wisły zawsze jest coś nie tak. Mogę pójść o zakład żę wiekszość klóbów by się zamieniło z Wisełką na osiągnięcia a mają większą frekwencje a te buractwo z warszawki wybierają najlepszą publiką na świecie toż to wstyd dla Królestwa Kraka. Ale nie unas zawsze nażekanie na wszystkich i na wszystko do okoła a nie widzimy końca własnych nosów, smutne to jest:(
Odpowiedz cytując