TymonPRO napisał(a):

|
Dlatego warto to wyjaśnić czy to tylko podobno czy faktycznie tak sprawa wygląda
|
Póki nie będzie wyraźnego sygnału z góry, że tak faktycznie w rozmowie z włodarzami Wisły powiedział "23" to nie ma co wogóle poruszać tematu, bo zacznie się taka sama napinka jak ze Świerszczykiem.