Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52958
Stary 28.12.2011, 00:36
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Dlatego warto to wyjaśnić czy to tylko podobno czy faktycznie tak sprawa wygląda
Póki nie będzie wyraźnego sygnału z góry, że tak faktycznie w rozmowie z włodarzami Wisły powiedział "23" to nie ma co wogóle poruszać tematu, bo zacznie się taka sama napinka jak ze Świerszczykiem.
Odpowiedz cytując