Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52956
Stary 28.12.2011, 00:31
lorddavy napisał(a):Wyświetl post
Pajacu, powinieneś dostać bana za wyśmiewanie klubowej ikony!
Pajacem łatwo kogoś nazwać, gorzej się przed tym obronić! Wybacz ale nie ty będziesz mi narzucał kto jest ikoną klubu, a kto nie, bo było w tym klubie od 1990 roku wielu bardziej wartościowych i znaczących dla klubi piłkarzy niż "pseudowychowanek" Brożek Paweł. A bana to powinienieś dostać ty za nieumiejętność prowadzenia dialogu i narzucanie innym swoich racji i przekonań. To u ciebie rodzinne?
Odpowiedz cytując