Dariook napisał(a):

Nie zapominajmy ze to są słowa Brożka wiec daleki jestem od kolejnej afery.
Jednak jeśli to była by prawda to nie rozumiem takiego bulwersa. Nikt nie zaprzecza umiejętnościom i zasługom Brożka.
Natomiast jeśli opcja powrotu może dać wiecej szkody niż pożytku to odmowa nie powinna dziwić.
|
Tak jak pisałem,sama odmowa dla Brożka nie bije tak po oczach jak sposób w jaki napisano ,, zepsuje atmosferę w drużynie'' tak się nikogo nie traktuje a legendy tego klubu już na pewno nie