Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52955
Stary 28.12.2011, 00:30
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Nie zapominajmy ze to są słowa Brożka wiec daleki jestem od kolejnej afery.
Jednak jeśli to była by prawda to nie rozumiem takiego bulwersa. Nikt nie zaprzecza umiejętnościom i zasługom Brożka.
Natomiast jeśli opcja powrotu może dać wiecej szkody niż pożytku to odmowa nie powinna dziwić.


Tak jak pisałem,sama odmowa dla Brożka nie bije tak po oczach jak sposób w jaki napisano ,, zepsuje atmosferę w drużynie'' tak się nikogo nie traktuje a legendy tego klubu już na pewno nie
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując