Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52953
Stary 28.12.2011, 00:27
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post

Było już kilku którzy wracali robiąc wcześniej dla klubu więcej niż pożal się Boże Brożek i...
Kolego, powinieneś dostać bana za wyśmiewanie klubowej ikony!
Powód: opadają emocje
Ostatnio edytowane przez lorddavy : 28.12.2011 o godz. 00:45.
Odpowiedz cytując