Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52952
Stary 28.12.2011, 00:26
Nie zapominajmy ze to są słowa Brożka wiec daleki jestem od kolejnej afery.
Jednak jeśli to była by prawda to nie rozumiem takiego bulwersa. Nikt nie zaprzecza umiejętnościom i zasługom Brożka.
Natomiast jeśli opcja powrotu może dać wiecej szkody niż pożytku to odmowa nie powinna dziwić.
Odpowiedz cytując