|
Nie zapominajmy ze to są słowa Brożka wiec daleki jestem od kolejnej afery.
Jednak jeśli to była by prawda to nie rozumiem takiego bulwersa. Nikt nie zaprzecza umiejętnościom i zasługom Brożka.
Natomiast jeśli opcja powrotu może dać wiecej szkody niż pożytku to odmowa nie powinna dziwić.
|