Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52950
Stary 28.12.2011, 00:22
robin hood napisał(a):Wyświetl post
To może SKWK powierzmy trenowanie, zatrudnianie zarabianie i zarządzanie Klubem.

Matko dajcie już spokój, nie chcą go to nie Ktoś za Klub odpowiada ktoś jest Jego Właścicielem i To oni decydują Chce iść do Polonii Niech idzie Wojciechowski chce Wisły BIS to niech ją robi na jeden sezon może wystarczy na kolejny w końcu kasy Mu braknie.

Ja rozumiem że najlepiej młodzi do 21 roku życia, Polacy najlepiej pochodzący z Krakowa i to z Bronowic i jeszcze żeby mieli tatuaż gwiazdy na plecach.

To nie FM tu się nie da pewnych rzeczy zrobić wymyślić albo gotowych z netu ściągnąć.

Nie rozumiesz problemu tu nie chodzi o to czy chcą czy nie chcą Pawła w Wiśle,tylko sposób w jaki go potraktowali!

Zamiast powiedzieć że w obecnej chwili nie są zainteresowani albo ich nie stać to powiedzieli że zepsułby atmosferę w klubie !!! To jest absolutnie niezrozumiałe
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 28.12.2011 o godz. 00:26.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując