robin hood napisał(a):

To może SKWK powierzmy trenowanie, zatrudnianie zarabianie i zarządzanie Klubem.
Matko dajcie już spokój, nie chcą go to nie Ktoś za Klub odpowiada ktoś jest Jego Właścicielem i To oni decydują Chce iść do Polonii Niech idzie Wojciechowski chce Wisły BIS to niech ją robi na jeden sezon może wystarczy na kolejny w końcu kasy Mu braknie.
Ja rozumiem że najlepiej młodzi do 21 roku życia, Polacy najlepiej pochodzący z Krakowa i to z Bronowic i jeszcze żeby mieli tatuaż gwiazdy na plecach.
To nie FM tu się nie da pewnych rzeczy zrobić wymyślić albo gotowych z netu ściągnąć.
|
Nie rozumiesz problemu tu nie chodzi o to czy chcą czy nie chcą Pawła w Wiśle,tylko sposób w jaki go potraktowali!
Zamiast powiedzieć że w obecnej chwili nie są zainteresowani albo ich nie stać to powiedzieli że zepsułby atmosferę w klubie !!! To jest absolutnie niezrozumiałe