TymonPRO napisał(a):

|
Oczywiście że nie z każdej ale takie potraktowanie piłkarza,który zrobił wiele dla klubu to wstyd i hańba !!!
|
Z góry przepraszam moderatorów za kilka przekleństw w tym poście, ale widze że dla niektórych nawet łopatologia przedstawiana przez innych forumowiczów nie dociera i trzeba bardziej obrazowo im nakreślić sytuację w temacie jakim jest "Polityka transferowa Wisły". A więc kawa na ławę jak kierownik do budowlańców:
Było już kilku którzy wracali robiąc wcześniej dla klubu więcej niż pożal się Boże Brożek i...
a) szanowne SKWK zablokowało transfer - uznając wybitnego piłkarza za sprzedawczyka, tudzież szmatę!
b) za przeproszeniem po powrocie najebali dla Wisły tyle co niemowle przez noc w pampersa... bramka z Widzewem w PP, z której tak czy siak gówno wynikło!
Jebać po Frankowskim, że zostawił nas jak szmaciarz w najtrudniejszym okresie było łatwo. Mam więc rozumieć, że Brożinhio Brothers poszli w przysłowiowy "piździec" gdy klub w glorii i chwale zajmował 1 miejsce w tabeli T-Mobile Ekstraklasy z przewagą 20 pkt nad v-ce liderem po rundzie jesiennej?! Czy naprawdę niektórzy na tym forum mają na tyle krótką pamięć, że w głowie im siedzi tylko i wyłącznie bramka na 1:0 z Legią w Krakowie, gdzie ograliśmy "wojskowych" 4:0?!
robin hood napisał(a):

|
Ja rozumiem że najlepiej młodzi do 21 roku życia, Polacy najlepiej pochodzący z Krakowa i to z Bronowic i jeszcze żeby mieli tatuaż gwiazdy na plecach.
|
A co mają wspólnego Bronowice z Wisłą?! Chyba tyle samo co kolor siewnika do gęstości siewu
