domin_czyzyny napisał(a):

Mówiłem, ze na Brozka nie ma szans... Ale myślałem, ze będzie chodzić o kasę a nie o to, ze go nie bedą chcieli...
Jeśli to prawda to myśle, ze Basalaj powinien powiedzieć czyja to decyzja...oraz ja wylaczyc. A jak Brożek walnie 8 bramek w krótkim sezonie to wtedy bedą płacze
|
No jeszcze tego brakuje żeby władza musiała sie tłumaczyć z kazdej podjętej decyzji...przed wami.
Proponuję się z tym przespać i zawitać rano ponownie, z głową pełną ciekawych pomysłów!
domin_czyzyny napisał(a):

Darioka nie rozumiem, zastanawiam sie czego on chce. kogo zamiast Pawła i Arka ? Jeśli my ich nie weźmiemy to zrobi to J. W. I będzie miał mistrza, a nasi byli piłkarze bedą stad wyjeżdżać w roli zwycięzców i mówić kibicom dziękuje za ciepłe przyjęcie na R22.
A my będziemy grać darmowym szrotem z zagranicy oraz odpadami z Polski...
|
Jacka i Placka?
No nie dziwię się ze ty mnie nie rozumiesz.
Ciebie interesuje J.W i jego warszawska dupodajka a mnie interesuje Wisła.