|
Darioka nie rozumiem, zastanawiam sie czego on chce. kogo zamiast Pawła i Arka ? Jeśli my ich nie weźmiemy to zrobi to J. W. I będzie miał mistrza, a nasi byli piłkarze bedą stad wyjeżdżać w roli zwycięzców i mówić kibicom dziękuje za ciepłe przyjęcie na R22.
A my będziemy grać darmowym szrotem z zagranicy oraz odpadami z Polski...
|