Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52943
Stary 27.12.2011, 23:47
Darioka nie rozumiem, zastanawiam sie czego on chce. kogo zamiast Pawła i Arka ? Jeśli my ich nie weźmiemy to zrobi to J. W. I będzie miał mistrza, a nasi byli piłkarze bedą stad wyjeżdżać w roli zwycięzców i mówić kibicom dziękuje za ciepłe przyjęcie na R22.

A my będziemy grać darmowym szrotem z zagranicy oraz odpadami z Polski...
Odpowiedz cytując