|
Mówiłem, ze na Brozka nie ma szans... Ale myślałem, ze będzie chodzić o kasę a nie o to, ze go nie bedą chcieli...
Jeśli to prawda to myśle, ze Basalaj powinien powiedzieć czyja to decyzja...oraz ja wytlaczyc. A jak Brożek walnie 8 bramek w krótkim sezonie to wtedy bedą płacze
|