Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52941
Stary 27.12.2011, 23:41
Mówiłem, ze na Brozka nie ma szans... Ale myślałem, ze będzie chodzić o kasę a nie o to, ze go nie bedą chcieli...

Jeśli to prawda to myśle, ze Basalaj powinien powiedzieć czyja to decyzja...oraz ja wytlaczyc. A jak Brożek walnie 8 bramek w krótkim sezonie to wtedy bedą płacze
Odpowiedz cytując