Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1026
Stary 27.12.2011, 23:25
Karherop napisał(a):Wyświetl post
brak terminali płatniczych ? powód moze byc tylko jeden

taki jak w przypadku biedronki http://supermarket.blox.pl/2011/05/D...c-kartami.html

tyle że to myślenie zaściankowe , nie ma nic wspolnego z wielkimi ideami jakich używa Basałaj w swoich wywiadach. Ktoś wyszedł z założenia że terminal lub jego brak nie będzie miał wpływu na to czy kibic pójdzie na mecz


co do braku płatności przez internet , gdzies musi leżeć problem bo to po prostu przyniesie bezpośrednie korzyści dla klubu ... tego nie można wyjaśnic
Oczywiscie ze to nie prawda - oplata manipulacyjna jest zalezna od kwot i ilosci tranzakcji. 1.5% to zazwyczaj jest maksymalne, przy obrotach ktore robi Wisla to pewnie byloby 0.4-0.5%... a wprowadzanie ktorego glownym celem powinno byc UDOGODNIENIE a nie zwiekszenie sprzedazy, i tak samo w sobie moze pozwolic zwiekszyc takochowa sprzedaz wszystkiego o kilkanascie procent wiec Wisla i tak bedzie do przodu. Ale to jest myslenie w Polsce... byleby nie dac komus zarobic (choc nie mowie nic o Biedronce, kojarzy sie jak kojarzy, ale jest dobrze zarzadzana).

To co napisali pracownicy Wisly - krotko mowiac zwolnic dyscyplinarnie.
Odpowiedz cytując