Karherop napisał(a):

brak terminali płatniczych ? powód moze byc tylko jeden
taki jak w przypadku biedronki http://supermarket.blox.pl/2011/05/D...c-kartami.html
tyle że to myślenie zaściankowe , nie ma nic wspolnego z wielkimi ideami jakich używa Basałaj w swoich wywiadach. Ktoś wyszedł z założenia że terminal lub jego brak nie będzie miał wpływu na to czy kibic pójdzie na mecz
co do braku płatności przez internet , gdzies musi leżeć problem bo to po prostu przyniesie bezpośrednie korzyści dla klubu ... tego nie można wyjaśnic
|
Oczywiscie ze to nie prawda - oplata manipulacyjna jest zalezna od kwot i ilosci tranzakcji. 1.5% to zazwyczaj jest maksymalne, przy obrotach ktore robi Wisla to pewnie byloby 0.4-0.5%... a wprowadzanie ktorego glownym celem powinno byc UDOGODNIENIE a nie zwiekszenie sprzedazy, i tak samo w sobie moze pozwolic zwiekszyc takochowa sprzedaz wszystkiego o kilkanascie procent wiec Wisla i tak bedzie do przodu. Ale to jest myslenie w Polsce... byleby nie dac komus zarobic (choc nie mowie nic o Biedronce, kojarzy sie jak kojarzy, ale jest dobrze zarzadzana).
To co napisali pracownicy Wisly - krotko mowiac zwolnic dyscyplinarnie.