TymonPRO napisał(a):

Komuś w tym klubie bije na głowę,
Wisła Kraków U-19
Wisła Kraków[edytuj]
Wisła II Kraków
Reprezentacyjne
Indywidualne
Jak my takich piłkarzy nie chcemy gdy można ich mieć za prawie darmo,a gracz ma szanse się wypromować na Euro 2012 to ja już nic nie rozumiem
Biton złapie kontuzje i co wtedy a mały i melikson też nie są z żelaza
|
"Podobno istnieje obawa, że miałbym zły wpływ na atmosferę w szatni, co ... pozostawię bez komentarza".
Masz odpowiedz na nurtujące cię pytanie!
Z pojawieniem sie Basałaja i S.V zamkneliśmy rozdział pt "bach bach Karabach" . Zaufajcie sternikom , Wiśle dajmy szanse być ponownie wielką !
Na litość Boską kur..a nie cofajmy sie w rozwoju!!!