Wyświetl pojedynczy post
Str@żak
Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52935
Stary 27.12.2011, 23:04
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Patrząc na liczbę strzelanych przez nas bramek i napastnik jest potrzebny od zaraz

1. Śląsk Wrocław31:13 2. Legia Warszawa 29:10 3. Polonia Warszawa19:15 4. Ruch Chorzów26:18 5. Lech Poznań29:12 6. Wisła Kraków 16:13
Zgadzam się z Tobą. Razimy nieskutecznością, a sam Biton to za mało. Tym bardziej że raczej u nas nie zostanie, a nowi zawodnicy muszą zgrywać się z drużyną a nie przyjdą "za pięć dwunasta" i będzie problem.
Odpowiedz cytując