Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Str@żak
Member
Od: 06.2011
Offline
#
52935
27.12.2011, 23:04
TymonPRO
napisał(a):
Patrząc na liczbę strzelanych przez nas bramek i napastnik jest potrzebny od zaraz
1.
Śląsk Wrocław
31:13
2.
Legia Warszawa
29:10
3.
Polonia Warszawa
19:15
4.
Ruch Chorzów
26:18
5.
Lech Poznań
29:12
6.
Wisła Kraków
16:13
Zgadzam się z Tobą. Razimy nieskutecznością, a sam Biton to za mało. Tym bardziej że raczej u nas nie zostanie, a nowi zawodnicy muszą zgrywać się z drużyną a nie przyjdą "za pięć dwunasta" i będzie problem.
Str@żak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Str@żak
Znajdź inne posty napisane przez Str@żak