KacpiTSW napisał(a):

|
Na ataku przecież może grać jeszcze Boguski, Iliev czy nawet Małecki...
|
Pamiętasz mecz z... Limanovią? Nie mógł grac ani Biton, ani Genkow. I co? Raziliśmy nieskutecznością, paradoksalnie Lamey nas uratował (ten walkower potraktuję z przymrużeniem oka). Wiemy jak jest ze skutecznością Boguskiego w ataku, a Iliev z Małeckim od zawsze grają u nas na skrzydle i nie widzę ich jako typowych napastników. Tym bardziej sam Iliev pisał, że zdecydowanie woli na boku pomocy.