Wyświetl pojedynczy post
Str@żak
Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52934
Stary 27.12.2011, 23:00
KacpiTSW napisał(a):Wyświetl post
Na ataku przecież może grać jeszcze Boguski, Iliev czy nawet Małecki...
Pamiętasz mecz z... Limanovią? Nie mógł grac ani Biton, ani Genkow. I co? Raziliśmy nieskutecznością, paradoksalnie Lamey nas uratował (ten walkower potraktuję z przymrużeniem oka). Wiemy jak jest ze skutecznością Boguskiego w ataku, a Iliev z Małeckim od zawsze grają u nas na skrzydle i nie widzę ich jako typowych napastników. Tym bardziej sam Iliev pisał, że zdecydowanie woli na boku pomocy.
Odpowiedz cytując