Wyświetl pojedynczy post
concedi
Senior Member
 
 
Od: 05.2007
Skąd: spod drzewa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52931
Stary 27.12.2011, 22:51
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
concedi

W rzeczy samej. Zamiast zgniesc mnie racjonalnymi argumentami (w koncu nie mam racji, nie?) ty jedyne co potrawisz to przejsc na faze frustrato ON. Mowiac inaczej, na forum gdzie sie prowadzi dyskusje (w teorii) ty jej nie prowadzisz (nie potrafisz? przerasta to twe "zdolnosci" intelektualne?). Takze o tak, ban powinien byc- dla Ciebie.
że zacytuję klasyka:
"Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

argument jest tylko jeden: wolę aby w Wiśle grali SAMI Polacy a najlepiej SAMI wychowankowie, nawet kosztem upragnionego przez ciebie mistrzostwa, sukcesów osiąganych za wszelką cenę przez NAJEMNIKÓW dla których Wisła nie znaczy nic.
Ostatnio edytowane przez concedi : 27.12.2011 o godz. 22:53.
(...)Kto Nie Ma Odwagi Do Marzeń Nie Będzie Miał Siły Do Walki...
Odpowiedz cytując