Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
Od: 07.2009
Offline
#
52930
27.12.2011, 22:48
mariusz92abg
napisał(a):
Moim zdaniem bardziej od Pawła Brożka potrzebne są wzmocnienia formacji obronnej. Chavez jesienią to nie to samo co wiosną zeszłego sezonu. Mimo to wierzę, że podczas obozów się ogarnie i wiosną zobaczymy starego dobrego Osmana
Pozycja drugiego środkowego obrońcy wymaga wzmocnienia. Wiem wiem mamy Czekaja co bardzo cieszy ale brak mu doświadczenia (myślę o starciu ze Standardem. Na ligę powinno wystarczyć). Jaliens to jest totalna porażka i trzeba się go pozbyć jak najszybciej. To co wyrabiał w Londynie... Horror.
Mam nadzieję, że nasi szperacze i Stan staną na wysokości zadania
Patrząc na liczbę strzelanych przez nas bramek i napastnik jest potrzebny od zaraz
1.
Śląsk Wrocław
31:13
2.
Legia Warszawa
29:10
3.
Polonia Warszawa
19:15
4.
Ruch Chorzów
26:18
5.
Lech Poznań
29:12
6.
Wisła Kraków
16:13
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 27.12.2011 o godz. 22:52.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
TymonPRO
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TymonPRO
Znajdź inne posty napisane przez TymonPRO