Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52930
Stary 27.12.2011, 22:48
mariusz92abg napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem bardziej od Pawła Brożka potrzebne są wzmocnienia formacji obronnej. Chavez jesienią to nie to samo co wiosną zeszłego sezonu. Mimo to wierzę, że podczas obozów się ogarnie i wiosną zobaczymy starego dobrego Osmana Pozycja drugiego środkowego obrońcy wymaga wzmocnienia. Wiem wiem mamy Czekaja co bardzo cieszy ale brak mu doświadczenia (myślę o starciu ze Standardem. Na ligę powinno wystarczyć). Jaliens to jest totalna porażka i trzeba się go pozbyć jak najszybciej. To co wyrabiał w Londynie... Horror.
Mam nadzieję, że nasi szperacze i Stan staną na wysokości zadania
Patrząc na liczbę strzelanych przez nas bramek i napastnik jest potrzebny od zaraz

1. Śląsk Wrocław31:13 2. Legia Warszawa 29:10 3. Polonia Warszawa19:15 4. Ruch Chorzów26:18 5. Lech Poznań29:12 6. Wisła Kraków 16:13
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 27.12.2011 o godz. 22:52.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując