Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mariusz92abg
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2008
Offline
#
52929
27.12.2011, 22:24
Jeśli chodzi o Kurto, to może sprawdziłaby się opcja z wypożyczeniem? Zamiast kisić się jako 3ci bramkarz niech się chłopak ogrywa i zdobywa doświadczenie w 1 albo 2 lidze.
mariusz92abg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mariusz92abg
Znajdź inne posty napisane przez mariusz92abg