Wyświetl pojedynczy post
mariusz92abg
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52929
Stary 27.12.2011, 22:24
Jeśli chodzi o Kurto, to może sprawdziłaby się opcja z wypożyczeniem? Zamiast kisić się jako 3ci bramkarz niech się chłopak ogrywa i zdobywa doświadczenie w 1 albo 2 lidze.
Odpowiedz cytując