Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11853
Stary 27.12.2011, 22:20
PlacekTSW przyjacielu Pareiko jak i duet najsłabszych obrońców J&L powinni dawno odejść.Jakby nie było cała trójka zawaliła w ostatnim meczu o życie z APOELEM .Estończykowi brawa za mecz z Twente i za asystę ale tym występem powinien pożegnać się z Wisłą ewentualnie przywitać z ławką rezerwowych.Jova to może być w obronie w miejsce Lameya.Ale nie mówiłem że chce w bramce Jovanica tylko np Kelemana bo Mucha ze swoją klubową przeszłością miałby tak samo jak ostatnio Świerczok u kibiców nagonkę.A i na bank jestem przekonany że wiosną nie wychwalałem Pareiki znajdź mi posta w którym wiosną wychwalałem Estończyka a będziesz dobry
Odpowiedz cytując