Wyświetl pojedynczy post
PlacekTSW
Senior Member
 
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11852
Stary 27.12.2011, 22:02
JOSE 841, mówisz o wyprzedaniu Pareiko, a chciałbyś mieć na bramce gorszego Jovanica(takiego Pawełka strasznie niepewnego) albo gorszego Kurto?

A jestem na bank przekonany, że wiosna wychwalałeś Pareike po niebiosa.
Odpowiedz cytując