Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1025
Stary 27.12.2011, 21:24
rav - trafiłeś w sedno
też znam dużo takich osób, co po prostu nie dadzą się traktować w sposób byle jaki, a u nas do wszystkiego podchodzi się z łaską, na zasadzie, kto ma przyjść to przyjdzie, choćby było dwa razy drożej, otóż nie - klient Waszym Panem, jak w zwykłym sklepie

(mam nadzieję, że to czytacie, bo wiem, że ostro przeglądacie forum^^)

zresztą, ciężko niektóre rzeczy respektować, gdy polityka sportowo - finansowa wygląda równie byle jak
Odpowiedz cytując