Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52922
Stary 27.12.2011, 20:43
Wisielak napisał
Gdyby by miał taki talent o jakim opowiadasz to przynajmniej wygryzłby Jovanicia z ławki rezerwowych.Zresztą nic na razie ciekawego nie pokazał nawet w ME! mit o jego talencie krąży już od dłuższego czasu .


Tak naprawde poza meczem z Jagą gdzie zastapil Pawelka nigdy nie dostal prawdziwej szansy gry. Szczęsny tez błakał sie na wypozyczeniach w 3 lidze angielskiej i gdy na niego postawili okazało sie ,że warto bylo. U nas młody zawodnik jest za mlody na gre w pierwszej druzynie a gdy trzyma się go w rezerwach do 25 roku zycia mówi się o nim nie spełniony talent.
Odpowiedz cytując