|
Wisielak napisał
Gdyby by miał taki talent o jakim opowiadasz to przynajmniej wygryzłby Jovanicia z ławki rezerwowych.Zresztą nic na razie ciekawego nie pokazał nawet w ME! mit o jego talencie krąży już od dłuższego czasu .
Tak naprawde poza meczem z Jagą gdzie zastapil Pawelka nigdy nie dostal prawdziwej szansy gry. Szczęsny tez błakał sie na wypozyczeniach w 3 lidze angielskiej i gdy na niego postawili okazało sie ,że warto bylo. U nas młody zawodnik jest za mlody na gre w pierwszej druzynie a gdy trzyma się go w rezerwach do 25 roku zycia mówi się o nim nie spełniony talent.
|