Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52918
Stary 27.12.2011, 19:48
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
ale dobrze mówi jeśli chodzi o Brożków, oni już swoje tu zagrali, z rundy na rundę było gorzej, Stan w idealnym momencie ich sprzedał, Pawła obecnie nie stać na więcej niż 5 bramek w rundzie grając gdziekolwiek

Piotrek wcale nie rozwiąże naszych problemów na lewej stronie... ani obrony, ani tym bardziej ataku

natomiast Głowackiego bym widział, bo np z Czekajem, czy też Diazem lub Bunozą mógłby wyglądać ciekawie
wątpię, czy będzie jakaś większa kolejka po Arka, jeśli tylko będziemy chcieli i damy mu kontrakt rzędu 200k euro postawię każdą kasę, że będzie nasz
Jakoś jestem dziwnie spokojny, że Paweł z marszu wkomponował by się do drużyny, strzelając minimum 10-15 bramek w sezonie - czyli stary dobry Paweł
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując