JrQ- napisał(a):

ale dobrze mówi jeśli chodzi o Brożków, oni już swoje tu zagrali, z rundy na rundę było gorzej, Stan w idealnym momencie ich sprzedał, Pawła obecnie nie stać na więcej niż 5 bramek w rundzie grając gdziekolwiek
Piotrek wcale nie rozwiąże naszych problemów na lewej stronie... ani obrony, ani tym bardziej ataku
natomiast Głowackiego bym widział, bo np z Czekajem, czy też Diazem lub Bunozą mógłby wyglądać ciekawie
wątpię, czy będzie jakaś większa kolejka po Arka, jeśli tylko będziemy chcieli i damy mu kontrakt rzędu 200k euro postawię każdą kasę, że będzie nasz
|
Jakoś jestem dziwnie spokojny, że Paweł z marszu wkomponował by się do drużyny, strzelając minimum 10-15 bramek w sezonie - czyli stary dobry Paweł
