Wyświetl pojedynczy post
Str@żak
Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52916
Stary 27.12.2011, 18:27
Wy tu dyskutujecie o Głowackim, a nam potrzebny jest lewy obrońca! Na ŚO nie jest jeszcze tragicznie bo mamy Chaveza, Czekaja i Bunozę, od biedy Diaza i Jovanovicia (o Jaliensie strach wspominać)
Nie wiadomo co z tym Bajerano, ale gorszym od Paljicia, czy Diaza być nie może.
Na Standard potrzebujemy LO i ŚN bo Boguskiego musimy wypożyczyć.
Odpowiedz cytując