Wy tu dyskutujecie o Głowackim, a nam potrzebny jest lewy obrońca! Na ŚO nie jest jeszcze tragicznie bo mamy Chaveza, Czekaja i Bunozę, od biedy Diaza i Jovanovicia (o Jaliensie strach wspominać)

Nie wiadomo co z tym Bajerano, ale gorszym od Paljicia, czy Diaza być nie może.
Na Standard potrzebujemy LO i ŚN bo Boguskiego musimy wypożyczyć.