Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1019
Stary 27.12.2011, 18:07
http://www.weszlo.com/news/8974-Kibi...zedazy_biletow
fajny artykuł

po pierwsze, bilety via net - to powinien być standard, a u nas oczekują, że jak to wprowadzą, to od razu ma być pełen stadion, a to powinno być raczej ułatwienie dla klienta, a nie bezpośrednia zachęta (choć oczywiście nie dla wszystkich, ale nie liczyłbym, że sprzedaż zwiększy się o więcej niż o 5%...)

po drugie płatność kartą, ja ostatnio w kserze płaciłem kartą... generalnie to Basałaj tyle o zachodzie mówi, a najprostszej rzeczy nie potrafią załatwić
Odpowiedz cytując