Wyświetl pojedynczy post
Dean
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: BF

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52907
Stary 27.12.2011, 16:46
Ja myślę, że Głowacki i Brożkowie są możliwi nawet teraz na wypożyczenie, gdyż na pewno rezygnują z Głowy za pół roku (onet.pl), a Paweł wiemy jak sytuacja wygląda. To by były niesamowite wzmocnienia i nie trzeba powtarzać jak prawdziwi Wiślacy to są.

Odpowiedz cytując