Ja myślę, że Głowacki i Brożkowie są możliwi nawet teraz na wypożyczenie, gdyż na pewno rezygnują z Głowy za pół roku (onet.pl), a Paweł wiemy jak sytuacja wygląda. To by były niesamowite wzmocnienia i nie trzeba powtarzać jak prawdziwi Wiślacy to są.
